Studiuj w Niemczech za darmo

Z przyjemnością zawiadamiamy, iż trwają napisy na roczne stypendium niemieckojęzycznej Europäische Akademie der Arbeit (EAdA) we Frankfurcie nad Menem na rok akademicki 2014/2015.
 
Poszukiwani kandydaci z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego w mowie i piśmie, 18+, to:
• związkowcy NSZZ „Solidarność” 
• osoby zaangażowane w szeroko pojętą działalność samorządową i pro-społeczną (również studenci)
 
Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV w j. niemieckim i polskim do 20 czerwca 2014 na poniższy adres poczty elektronicznej: agnieszka.minkowska@solidarnosc.poznan.pl
 
W pierwszym tygodniu lipca odbędzie się rozmowa kwalifikacyjna w j. niemieckim i polskim – o dokładnym terminie będziemy powiadamiać mailowo wszystkich kandydatów.
 
Wielkopolska „Solidarność” od wielu lat współpracuje z Akademią Pracy we Frakfurcie nad Menem (Europäische Akademie der Arbeit in der Universität Frankfurt). Każdego roku niemieccy związkowcy oferują bezpłatne studia związkowe dla członków Związku lub osób blisko współpracujących z „Solidarnością” naszego Regionu.
 
Celem studiów jest wykształcenie kompetencji w zakresie: prawa pracy, polityki społecznej, ekonomii i gospodarki, organizacji izarządzania oraz technik negocjacji. W każde z wymienionych zagadnień wplecione są elementy etyki.
 
Oferta skierowana jest do osób młodych - również studentów (członków i sympatyków NSZZ „Solidarność”), posługujących się biegle językiem niemieckim. Strona niemiecka gwarantuje: internat, stypendium, ubezpieczenie  zdrowotne, pokrycie kosztów podróży w obie strony.
Rozpoczęcie studiów: październik 2014 r.
 
Zainteresowanych podjęciem studiów prosimy o nadesłanie CV w j. niemieckim i polskim do 20 czerwca 2014 na adres mailowy: agnieszka.minkowska@solidarnosc.poznan.pl
W pierwszym tygodniu lipca odbędzie się rozmowa kwalifikacyjna w j. niemieckim i polskim. O dokładnym terminie kandydaci zostaną powiadomieni mailowo.
 
Źródło: solidarnosc.poznan.pl
© 2019 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone